Witamy!

W świecie audio wiele urządzeń jest wyposażonych w zasilacze impulsowe. Są bardzo tanie, wydajne, ale niestety mają też swoje wady. Wiele z nich generuje ogromne zniekształcenia i szumy, które wpływają na jakość muzyki. Zastąpienie takiego zasilacza zasilaczem liniowym może przynieść zaskakujące efekty i poprawić dźwięk.

Ciągłe poszukiwanie lepszej jakości oznacza, że ​​dostępne są coraz lepsze rozwiązania, innowacją jest połączenie bardzo dużej pojemności kondensatorów z dodatkowym bardzo wydajnym filtrem dolnoprzepustowym. Dzięki temu możemy zaoferować systemy o nieporównywalnie mniejszej ilości zakłóceń i szumów.

W naszej ofercie znajdują się zasilacze liniowe oraz zestawy zasilające do popularnych urządzeń hi-fi. Oferujemy to, co najlepsze pod względem komfortu i jakości w bardzo przystępnych cenach.

Wykonujemy również indywidualne elementy elektroniczne dla automatyki, inteligentnych domów, sterowników oraz systemy pomiarowe dla przemysłu. Jesteśmy pasjonatami elektroniki. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia i naszych produktów. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnego układu, napisz do nas.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia.