Zaproszenie do wyrażenia opinii o produktach i wsparciu klienta.

Szanowni klienci.

Przez lata otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii, informacji zwrotnych, a także komentarzy dotyczących naszych produktów i usług. Chcemy dać Wam znać, że Wasze głosy naprawdę mają znaczenie i dla tego zachęcamy do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie i przekazania nam swojej opinii o produktach i usługach które oferujemy.

Mamy nadzieję że Wasze uwagi znacząco przyczynią się do zwiększenia jakości naszych produktów i usług. Aby wyrazić naszą wdzięczność, a także chęć ciągłego dostarczania wysokiej jakości produktów i profesjonalnej obsługi klienta, w zamian za poświęcony czas chcielibyśmy zaoferować dodatkowy rabat do 10%  w formie zwrotu*.

Jak aplikować ?
1. Możesz aplikować jeśli złożyłeś zamówienie na dowolny z naszych produktów w okresie od 1 do 15 Marca.
2. Wyślij do nas e-mail z odpowiedzią na wszystkie poniższe pytania najpóźniej w ciągu 30 dni od dnia złożenia zamówienia*.

Pytania:
1. Numer Twojego zamówienia (Twój adres email użyty w zamówieniu musi się zgadzać).
2. Jak oceniasz produkt w skali od 1 do 5? Jakie zmiany wniósł do Twojego systemu audio (dosłownie kilka zdań).
3. Jak ważne jest dla Ciebie, aby każde produkowane przez nas źródło energii lub filtr miały dodane indywidualne protokóły pomiaru szumów/tłumienia ?
4. Czy chciałbyś coś zmienić / poprawić w naszych produktach ?
5. Czy opakowanie produktu spełnia Twoje oczekiwania ?
6. Jak oceniasz sam proces składania zamówienia? komunikację i wysyłkę towarów?
7. Jak oceniasz poziom wsparcia przed i po-sprzedażowego ? Czy widzisz jakieś obszary, w których moglibyśmy coś poprawić ?
8. Czy jesteś zainteresowany zakupem innych produktów wysokiej jakości służących do dystrybucji zasilania w zestawach Hi-Fi ? Listwy zasilające? filtry ? lub zasilacze dedykowane do innych urządzeń (jakich marek?).

* UWAGI – ZASADY:
Oferta obowiązuje wyłącznie do zamówień złożonych w naszym sklepie w okresie od 1 do 15 Marca i jest ważna 30 dni od złożenia zamówienia.
W zależności od poziomu konstruktywności Twoich komentarzy i odpowiedzi na pytania, możesz otrzymać w zamian od 5% do 10% rabatu na zakupiony produkt – w formie zwrotu.
Dodatkowy rabat dotyczy również produktów zakupionych w cenach specjalnych lub promocyjnych.

Niekompletne opinie i odpowiedzi nie biorą udziału w ofercie – należy udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania.
W wyjątkowych sytuacjach (np opóźnienie przesyłki) możemy wydłużyć termin na wysłanie opinii.
Jeśli wyraziłeś swoją opinię o naszym produkcie na zewnętrznych forach lub grupach dyskusyjnych możesz do wiadomości dołączyć link (nie zrzut ekranu).
Wysyłając do nas e-mail wyrażasz zgodę na publikację swojej opinii w naszym serwisie – t
woja recenzja zostanie zanonimizowana przed publikacją.

Dziękujemy. Doceniamy wsparcie jakiego nam udzielaliście oraz szansę służenia Wam najlepszymi produktami i usługami, dzięki którym rozwijamy się razem z Wami.
Ps: Jeśli zakupiłeś nasze produkty wcześniej to nie przeszkadza, jeśli chcesz nam pomóc w rozwoju, możesz również możesz wysłać nam swoją opinię nawet bez uczestnictwa w tej ofercie.