O nas

Założona w 2019r firma “PD Creative” zajmuje się produkcją zasilaczy liniowych, niszkoszumowych źródeł napięcia, a także dedykowanych adapterów i interfejsów zasilania do urządzeń Hi-Fi. W świecie audio wiele urządzeń jest wyposażonych w zasilacze impulsowe, które są bardzo tanie i wydajne, ale niestety mają też swoje wady. Wiele z nich generuje ogromne zniekształcenia i szumy, które wpływają na jakość muzyki. Zastąpienie takiego zasilacza niszkoszumowym źródłem napięcia przynosi zaskakujące efekty poprawy w jakości przetwarzanych sygnałów i dźwięku.

Możemy zaoferować systemy o nieporównywalnie mniejszej ilości zakłóceń i szumów. W naszej ofercie znajdują się zasilacze liniowe, zestawy zasilające do popularnych przetworników cyfrowo-analogowych oraz transportów strumieniujących. Oferujemy to, co najlepsze pod względem komfortu i jakości w bardzo przystępnych cenach. Wykonujemy również indywidualne elementy elektroniczne dla automatyki, sterowników oraz systemy pomiarowe dla przemysłu. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia i naszych produktów. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnego układu, napisz do nas.

Informacje o nas i o naszych produktach można także znaleźć na forach społeczności audio:
http://hifiwigwam.com/
http://forum-hifi.fr/
http://audiostereo.pl/
https://pinkfishmedia.net/
https://foorumi.hifiharrastajat.org/
https://forum.audiogon.com/

Niestety nie we wszystkich tych miejscach możemy się zarejestrować i odpowiedzieć na Wasze pytania. Możemy jednak zorganizować bezpłatne testy naszych produktów dla społeczności hifi. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia.
Zespół PD-Creative.